• banner 101aa
  • banner 101aaa
  • banner 202
  • banner 203
  • banner 205

Oferta dla szkół i przedszkoli

Kraina Zabaw "Jaś i Małgosia" w Puławach, ul. Dęblińska 2 (Pasaż Tesco) to miejsce wprost wymarzone dla Państwa podopiecznych. Mogą tu beztrosko bawić się pod okiem opiekunów i pracowników sali. Do dyspozycji maluchów przeznaczona jest sala ze wspaniałymi, działającymi na wyobraźnię dzieci zabawkami.

Na powierzchni 200m2 znajdują się labirynty z przeszkodami suchy basen z kulkami, mega zjeżdżalnie, trampolina, magiel z wałków, tunele, wałki bokserskie oraz wiele innych atrakcji. Wszystkie elementy konstrukcyjne wykonane są z wysokogatunkowych materiałów posiadających odpowiednie atesty i certyfikaty. Wyposażenie sal zostało dobrane w trosce o walory edukacyjne i bezpieczeństwo każdego malucha. Kraina Zabaw "Jaś i Małgosia" to niezwykłe miejsce dla dzieci w wieku do 12 lat.

Na pociechy czeka moc atrakcji i przygód, wspaniała atmosfera i miło spędzony czas. Nasza Kraina Zabaw to jeden z największych obiektów tego typu w Polsce.

Dla grup zorganizowanych  w godzinach 9.00 - 15.00 proponujemy atrakcyjne rabaty:

Oferta specjalna dla Państwa !!!

I wariant  - 2 godziny zabawy w cenie 12 zł/ dziecko

II wariant  - 2 godziny zabawy połączone z poczęstunkiem dla każdego uczestnika (soczek, rogalik) w cenie 17zł / dziecko

III wariant  - 2 godziny zabawy z WESOŁYM KLAUNEM w cenie 17zł / dziecko

IV wariant  - 2 godziny zabawy z WESOŁYM KLAUNEM połączone z poczęstunkiem (soczek, rogalik) oraz malowanie twarzy w cenie 22 zł / dziecko

V wariant - 2 godziny zabawy + piniata wypełniona słodyczami w cenie 17zł / dziecko

Do wariantu oferty I, II, III istnieje możliwość zamówienia MALOWANIA TWARZY w cenie 3 zł / dziecko, MODELOWANIE BALONIKÓW w cenie 3zł / dziecko

 

Wychowawców i opiekunów zapraszamy na wyśmienitą kawę GRATIS
W celu uzyskania dodatkowych informacji oraz rezerwacji terminów prosimy o kontakt telefoniczny 607 122 777 lub email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
 

Nie ma nic piękniejszego niż uśmiech dziecka, a najwięcej uśmiechniętych twarzyczek można spotkać w Krainie Zabaw "Jaś i Małgosia"

Serdecznie zapraszamy Państwa w ten czarodziejski świat.

O nas

Dzieci uwielbiają ruch, radość i szaleństwo. Dlatego u nas na powierzchni 200 m2 mają do dyspozycji labirynty z licznymi przeszkodami, suche baseny z kulkami, zjeżdżalnie, magiel z wałków, armatki pneumatyczne, tunele, wałki bokserskie i wiele innych atrakcji. Kraina zabaw Jaś i Małgosia to wymarzone miejsce do spędzenia wolnego czasu dla całej rodziny oraz dla grup przedszkolnych czy uczniów szkół podstawowych. Na sali może bawić się jednocześnie nawet setka dzieci we wspaniałej atmosferze, którą zapewnia miła i fachowa obsługa. Rewelacyjna zabawa z okazji urodzin, imenin, Dnia Dziecka, Mikołajek,... jak i bez okazji.

Nasza sala to w pełni bezpieczna zabawa dla dzieci w wieku od 1 do lat 12.
Wszystkie elementy konstrukcyjne wykonane są z wysokogatunkowych materiałów posiadających odpowiednie atesty i certyfikaty.

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje współpracy.