• banner 101aa
  • banner 101aaa
  • banner 202
  • banner 203
  • banner 205

Oferta

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:

Imprezy urodzinowe
Każde dziecko marzy o wspaniałych, wyjątkowych i pełnych przygód urodzinach, na które czeka przez cały długi rok. Przyjęcie urodzinowe kojarzy się maluchom z ogromną ilością prezentów, słodyczy, zabawą z przyjaciółmi oraz wielkim tortem jeśli chcesz aby Twoje dziecko przeżyło taką niezapomnianą przygodę proponujemy zorganizowanie u nas niezapomnianego przyjęcia urodzinowego.

Imprezy dla dzieci
W ciągu całego roku zapraszamy dzieci na różne imprezy organizowane specjalnie dla nich. Są to m.in. Dzień Dziecka, spotkanie ze Św. Mikołajem, Zabawa Karnawałowa itp

Oferta dla szkół i przedszkoli
Zapraszamy do nas grupy zorganizowane na wspaniałą zabawę w atrakcyjnej cenie. Zabawa u nas to doskonały sposób na radosne i bezpieczne urozmaicenie czasu dzieciom.

Oferta dla firm
Zapraszamy do nas na imprezy firmowe. Możemy zorganizować Andrzejki, Mikołajki, Bal Karnawałowy, Dzień Dziecka, imprezę integracyjną lub zaakcentować szczególne wydarzenie lub święto Państwa Firmy. Zapewniamy kolorowe, przyjazne, dzieciom wnętrze, miłą obsługę, ciekawy i oryginalny program dla najmłodszych.

 

O nas

Dzieci uwielbiają ruch, radość i szaleństwo. Dlatego u nas na powierzchni 200 m2 mają do dyspozycji labirynty z licznymi przeszkodami, suche baseny z kulkami, zjeżdżalnie, magiel z wałków, armatki pneumatyczne, tunele, wałki bokserskie i wiele innych atrakcji. Kraina zabaw Jaś i Małgosia to wymarzone miejsce do spędzenia wolnego czasu dla całej rodziny oraz dla grup przedszkolnych czy uczniów szkół podstawowych. Na sali może bawić się jednocześnie nawet setka dzieci we wspaniałej atmosferze, którą zapewnia miła i fachowa obsługa. Rewelacyjna zabawa z okazji urodzin, imenin, Dnia Dziecka, Mikołajek,... jak i bez okazji.

Nasza sala to w pełni bezpieczna zabawa dla dzieci w wieku od 1 do lat 12.
Wszystkie elementy konstrukcyjne wykonane są z wysokogatunkowych materiałów posiadających odpowiednie atesty i certyfikaty.

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje współpracy.